Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - TERMÉKMÉRNÖK

Álláshirdetés - TERMÉKMÉRNÖK

A SIMON Műanyagfeldolgozó NPI Mérnökségének bővülő csapatába TERMÉKMÉRNÖK munkatársat keres műanyag fröccsöntés területre

Fő feladatok, felelősségek:

- Új projektek előkészítési, bevezetési, megvalósítási munkáiban részvétel
- Együttműködés a vevői termék mérnökökkel
- Termék specifikus jellemzők és vevői követelményeknek a saját gyártási folyamatba illesztése
- PPAP csomagok elkészítése, a vevőkkel való elfogadtatása
- A termék sorozatgyártásba átadása (gyártási engedély)
- Termék változások bevezetésének kezelése, koordinálása, felügyelete, dokumentálása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Autóipari technikák, szabvány (IATF 16949) ismerete (PFMEA, CP, PFLOW, PPAP, 8D, 5why, SPC stb.)
- Műanyagüzemi gyártási tapasztalat (gyártószerszám, műanyag fröccsöntési ismeretek) előnyt jelent
- Felhasználó szintű MS Office ismeretek
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Juttatások:

- Versenyképes bér
- Cafeteria
- Utazási költségtérítés
- Hosszú távú biztos munkahely
- Munkatárs ajánló programban való részvétel
- Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „TERMÉKMÉRNÖK” jeligére.