Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - NPI projekt mérnök

Álláshirdetés - NPI projekt mérnök

A SIMON Műanyagfeldolgozó Mérnökségének csapatába PROJEKT MÉRNÖK (NPI) munkatársat keres műanyag fröccsöntés területre

Fő feladatok, felelősségek:
- Ajánlatok műszaki előkészítése, kidolgozása, gyárthatósági vizsgálat elvégzése, elvégeztetése
- Új projektek előkészítési, bevezetési, megvalósítási munkáinak irányítása, koordinálása, felügyelete, dokumentálása (projekt terv, erőforrás terv, költség terv) az autóipari követelményeknek megfelelően
- Folyamatos együttműködés a külső projekt/program vezetőkkel (beszállító és Vevő)
- A mérföldkő megbeszélések szervezése, koordinálása (külső, belső)
- A projekt folyamán a műszaki változtatások jóváhagyása, a változásoknak és azok költségeinek nyomon követése
- Az új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása, ezen eszközök megrendelése illetve átvétele, folyamatba állítása
- Áttelepítési (transzfer) projektek kezelése, koordinálása, felügyelete, dokumentálása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki)
- Minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett projektvezetői szakmai tapasztalat
- Műanyagipari szerszámtervezési és fröccsöntési ismeretek
- Szerszámtervezési tapasztalat (CAD, például: NX, Creo)
- Autóipari minőségügyi követelmények (ISO/TS) és folyamatok, technikák ismerete (LEAN, Six Sigma, PFMEA, CP, PFLOW, PPAP, 8D, 5why, SPC stb.)
- Felhasználó szintű MS Office ismeretek
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások:
- Versenyképes bér megegyezés szerint
- Cafeteria
- Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
- Munkatárs ajánló programban való részvétel
- Hosszú távú biztos munkahely
- Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „PROJEKTMÉRNÖK” jeligére.

Tájékoztató