Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - Méréstechnikus

Álláshirdetés - Méréstechnikus

A SIMON Műanyagfeldolgozó MÉRÉSTECHNIKUS munkatársakat keres a mérőlaborba

Fő feladatok, felelősségek:
-    A megrendelésben szereplő mérések elvégzése az ütemezés szerint
-    A mérés előkészítése során:

  • mérési módszer, terv készítése
  • a feladathoz alkalmas mérőeszköz(ök) kiválasztása, és magabiztos használata

-    mérőgép használata esetén mérőprogram írása, futtatása
-    Önellenőrzés végrehajtása az elvégzett mérésen
-    Az elvégzett feladat dokumentálása az előírt helyeken

Elvárások:
-    Minimum középfokú műszaki végzettség
-    3D mérésekben szerzett gyakorlat
-    Rajzolvasási képesség
-    Számítógép felhasználói szintű ismerete
-    12 órás folyamatos műszakos munkarend vállalása
-    GOM Inspection ismerete és az alapfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Juttatások:
-    Versenyképes bér
-    Cafeteria
-    Utazási költségtérítés
-    Munkatárs ajánló programban való részvétel
-    Hosszú távú biztos munkahely
-    Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „MÉRÉSTECHNIKUS” jeligére.

Tájékoztató