Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - TECHNOLÓGUS

Álláshirdetés - TECHNOLÓGUS

A SIMON Plastics Kft. a Fejlesztés, technológiai csapatába TECHNOLÓGUS munkatársat keres

Fő feladatok, felelősségek:

  • A fröccsöntött alkatrész előállításához szükséges gyártócella megfelelő működésének biztosítása
  • A gyártáshoz szükséges technológiák kidolgozása és fejlesztése a vevői követelmények betartásával és költséghatékonyság figyelembe vételével (próbák, kísérletek elvégzése, dokumentálása)
  • A technológiai dokumentáció naprakész biztosítása (nyomon követés, karbantartása, archiválás)
  • Részvétel új termék bevezetésekben (technologizálás), problémák, minőségi reklamációk elemzésében, kezelésében, együttműködés a társ területekkel a folyamatképesség vizsgálatokban
  • Szakmai / technológiai oktatások megtartása szerszámfelrakók, gépbeállítók számára
  • Technológiai folyamat kontroll

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipari szakirány előny)
  • Autóipari minőségrendszer ismeret és tapasztalat: FMEA, PPAP, APQP, SPC, 5 MIÉRT, 8 lépéses problémamegoldás
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret előny
  • AutoCad, Sepro robotprogram ismerete előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, mozgóbér
  • Utazási költségtérítés, albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „TECHNOLÓGUS” jeligére vagy jelentkezzen online az alábbi gombra kattintva.

Hirdetés azonosítója: 1105