Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Álláshirdetés - KARBANTARTÓ TECHNIKUS

A SIMON Műanyagfeldolgozó KARBANTARTÓ TECHNIKUS munkatársat keres a kőszárhegyi üzemébe, a Műszaki csapatba

Fő feladatok, felelősségek:

  • A Karbantartási vezető közvetlen beosztottjaként a dokumentációk kezelése, nyilvántartása, meglétének ellenőrzése, változás esetén aktualizálása, aktualizálásának felügyelete

  • A fejlesztési feladatok műszaki előkészítése:
    • a feladat definiálása az igénylővel egyeztetve
    • a műszaki terv elkészítése, elkészíttetése
    • a kivitelezés irányítása (koordinálása), részvétel a kivitelezésben
    • a szükséges dokumentáció elkészítése, elkészíttetése
    • új gépek, berendezések telepítésének előkészítése
  • Az operatív karbantartási csapat szakmai támogatása, munkájuk szakmai felügyelete
    • részvétel a hibakeresésben, kapcsolattartás szervizekkel, megoldás keresése és kivitelezése
    • pótalkatrészek rendelésének előkészítése: azonosítás, ajánlatok bekérése
    • karbantartási feladatok (nagyjavítások, gépmozgatások, stb.) előkészítése: szükséges anyagok előkészítése / a feladat elvégzésének szakmai támogatása és/vagy felügyelete
  • A társosztályok munkájának támogatása, fejlesztési feladatok kivitelezése, műszaki mérnök asszisztensi feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (előny: villamos vagy mechatronikai terület és/vagy felsőfokú végzettség)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek (előny: CAD tervező program ismerete, PLC programozási ismeretek)
  • Erős pneumatikus és/vagy hidraulikus ismeretek
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Előny:
    • automatizálási területen szerzett tapasztalat
    • erősáramú ismeretek
    • idegen nyelv (angol vagy német) ismerete

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:        Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „KARBANTARTÓ TECHNIKUS” jeligére.