Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - ÉPÜLET- ÉS KARBANTARTÁS VEZETŐ

Álláshirdetés - ÉPÜLET- ÉS KARBANTARTÁS VEZETŐ

A SIMON Plastics Kft. kőszárhegyi üzemébe ÉPÜLET- ÉS KARBANTARTÁS VEZETŐ munkatársat keresünk

A munkakör célja:

Leendő munkatársunk hatáskörébe tartoznak majd az infrastruktúra fejlesztésekkel (beruházásokkal), valamint az üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok, támaszkodva karbantartómérnöki végzettségére, szerszámkarbantartási és épületberuházásvezetői tapasztalataira, középfokú angol nyelvismeretére, valamint határozott fellépésére.

Fő feladatok, felelősségek:

  • Épületgépészeti / épületautomatika rendszerek kivitelezésének teljes körű irányítása
  • A kivitelezések során a közbeszerzési törvényben meghatározott feltételeknek való megfelelés biztosítása
  • Alvállalkozói-, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Átadás-átvétel lefolytatása, átadási dokumentáció felülvizsgálata, fejlesztése
  • Kivitelezői szerződések és ártárgyalások lefolytatása, a szabványok által előírt kivitelezés ellenőrzése, teljesítésigazolások jóváhagyása és számlák ellenőrzése, jóváhagyása
  • Karbantartási csoport irányítása, a hatékony munkavégzés fejlesztése, monitorozása és számonkérése
  • A beosztottak számára célok meghatározása a területi célok összhangba hozásával
  • A fejlesztési és költségvetési tervek elkészítése

Elvárások:

  • Karbantartómérnöki főiskolai végzettség
  • Szerszámkarbantartási, szerszámfelújítási ismeretek
  • Épületberuházásvezetői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • 5 éves releváns szakmai tapasztalat

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Fröccsöntésben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes bér, Cafeteria, mozgóbér
  • Kiemelt utazási költségtérítés, albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Hosszú távú biztos munkahely, családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk

Hirdetés azonosítója: 1137