Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - TERMÉKMÉRNÖK

Álláshirdetés - TERMÉKMÉRNÖK

A SIMON Plastics Kft. csapatába TERMÉKMÉRNÖK munkatársat keresünk műanyag fröccsöntő és összeszerelő gyárunkba

Leendő munkatársunk részt vesz az új projektek előkészítésében és bevezetésében, támaszkodva műszaki területen szerzett releváns tapasztalatára, az IATF 16949 szabvány ismereteire, az autóipari technikák (PFMEA, PPAP, CP, SPC, 8D, stb) és az angol nyelv magabiztos használatára

Fő feladatok, felelősségek:

  • Új projektek előkészítési, bevezetési, megvalósítási munkáiban részvétel
  • Együttműködés a vevői termék mérnökökkel
  • Termék specifikus jellemzők és vevői követelményeknek a saját gyártási folyamatba illesztése
  • PPAP csomagok elkészítése, a vevőkkel való elfogadtatása
  • A termék sorozatgyártásba átadása (gyártási engedély)
  • Termék változások bevezetésének kezelése, koordinálása, felügyelete, dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari technikák, szabvány (IATF 16949) ismerete (PFMEA, CP, PFLOW, PPAP, 8D, 5why, SPC stb.)
  • Műanyagüzemi gyártási tapasztalat (gyártószerszám, műanyag fröccsöntési ismeretek) előnyt jelent
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások:

  • Versenyképes bér megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Mozgó bér és teljesítményértékelési ösztönző rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:        Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „TERMÉKMÉRNÖK” jeligére.

Hirdetés azonosítója: 1047