Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

Álláshirdetés - VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

A SIMON Plastics Kft. Anyaggazdálkodási csapatába  VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ  munkatársat keres

Fő feladatok, felelősségek:

  • vevői igények, előrejelzések fogadása, rendszerbe vitele
  • vevő igények változásának felismerése, társterületek informálása
  • azonnali reagálás vevő minden irányú kérdésre, igény szerinti rendelkezésre állás
  • vevő igényeinek képviselete szervezeten belül
  • problémás helyzetek kezelése, szükség esetén eszkalálás
  • kiszállítások szervezése
  • optimális készletszintek tartása
  • gyártási rendelések lefedettségének biztosítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban, szóban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ” jeligére vagy jelentkezzen online az alábbi gombra kattintva.

Hirdetés azonosítója: 1155