Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - KÖNYVELŐ

Álláshirdetés - KÖNYVELŐ

A SIMON Plastics Kft. „KÖNYVELŐ” munkatársat keres bővülő Pénzügyi csapatába

Fő feladatok, felelősségek:

  • Cég teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • Számlák könyvelése, kontírozása,
  • Pénztárak könyvelése, kontírozása,
  • Bankszámlakivonatok, vegyes bizonylatok könyvelése,
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése,
  • Éves zárások és beszámolók összeállításában közreműködés
  • Főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 4-5 éves teljeskörű könyvelési tapasztalat
  • Számviteli és adózási törvények ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos hozzáállás
  • Magas szintű precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeret
  • Határozott, proaktív személyiség

Előny:

  • felsőfokú végzetség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Juttatások:

  • Versenyképes bér megegyezés szerint
  • Cafatéira
  • Mozgó bér
  • Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „KÖNYVELŐ” jeligére.