Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - NPI TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

Álláshirdetés - NPI TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

A SIMON Plastics Kft. Fejlesztési csapatába Kőszárhegyre

NPI TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

munkatársat keres műanyag fröccsöntés területre

Fő feladatok, felelősségek:

  • A gyártáshoz szükséges technológiák kidolgoztatása, fejlesztése a vevői követelmények betartásával és költséghatékonyság figyelembevételével (próbák, kísérletek szervezése, elvégeztetése és dokumentálása)
  • A gyártáshoz szükséges technológiák, költséghatékonyság fejlesztése a vevői követelmények betartásával, a gépi kapacitás kiegyensúlyozása, javítása
  • Technológiai dokumentáció naprakész meglétének biztosítása a technológusok által (nyomon követés, archiválás)
  • Rendszer és folyamat biztosítása annak érdekében, hogy a gyártásindítás és a gyártás technológia és előírásoknak megfelelően történjen
  • Részvétel új termékek bevezetésekben (technologizálás, FMEA, SWI), problémák, reklamációk elemzésében, kezelésében (8D, RPS stb.), együttműködés társ területekkel
  • A beosztásába tartozó munkavállalók irányítása, folyamatos képzése, feladatok kiosztása és számonkérése
  • KPI mérőszámok célértékeinek tartása vagy túlteljesítése, az ehhez szükséges elemzések és intézkedések meghozatala
  • A termelés folyamatos támogatása a mérnöki, technológiai oldalról, valamint a fejlesztési akciókban, APQP folyamatban való részvétel
  • Éves fejlesztési / beruházási tervek elkészítésében javaslattétel, részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • FMEA, PPAP, APQP, SPC, Six Sigma ismeretek
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, mozgóbér
  • Utazási költségtérítés, albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Szakmai konferenciákon, szemináriumokon szakmai képzéseken való részvétel lehetősége
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezés módja:  Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „NPI TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ” jeligére.

Hirdetés azonosítója: 1116