Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Álláshirdetés - PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

A SIMON Plastics Kft.  „PÉNZÜGYI ASSZISZTENS” munkatársat keres bővülő Pénzügyi csapatába

Fő feladatok, felelősségek:

  • Kimenő számlák elkészítése
  • Vevői kintlévőségek nyomon követése, kezelése
  • Postai beérkeztetés
  • Egyéb, a napi munkavégzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzésre való igény
  • Vállalkozói szférában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office Word / Excel magas szintű ismerete
  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség
  • Elhivatottság, terhelhetőség, alkalmazkodó képesség
  • Monotonitástűrés
  • Gyors tanulási képesség
  • Angol nyelvű kommunikáció szóban és írásban

Előny:

  • pénzügy-számviteli ismeretek
  • jogszabályok naprakész ismerete
  • vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete

Juttatások:

  • Versenyképes bér megegyezés szerint
  • Cafatéira
  • Mozgó bér
  • Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „PÉNZÜGYI ASSZISZTENS” jeligére.