Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - PROGRAMOZÓ

Álláshirdetés - PROGRAMOZÓ

A SIMON Műanyagfeldolgozó kőszárhegyi üzemébe az IT csapatába PROGRAMOZÓ munkatársat keres

Fő feladatok, felelősségek:

  • A feladat a felhasználói / termelő rendszerek informatikai támogatása, jellemzően  saját fejlesztésű/ üzemeltetésű szoftverekkel.
  • A meglévő gyári szoftverek/adatbázisok integrációja, összekapcsolása, felhasználást támogató/segítő modulok fejlesztése.
  • Adatbázis lekérdezések elkészítése
  • Az informatikai rendszer napi üzemeltetési tevékenységekben történő részvétel. (Felhasználók támogatása, hibajavítások..)

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Programozási nyelvek ismerete:
    • PHP, JavaScript, HTML / CSS

Előny:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Programnyelvek alkalmazása:
    • Node.js ismeret előny
    • C# előny
    • Git-Lab ismerete
  • Adatbázis kezelési ismeretek
    • Oracle és MSSQL
    • Adatbázis struktúrák tervezési tapasztalata
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Utazási költségtérítés
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „Programozó” jeligére.