Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - RAKTÁROS-TARGONCÁS

Álláshirdetés - RAKTÁROS-TARGONCÁS

A SIMON Műanyagfeldolgozó Logisztikai csapatába RAKTÁROS-TARGONCÁS munkatársat keres a raktár üzemrész területére

Fő feladatok, felelősségek:

-gondoskodik a raktárba betárolt termékek mennyiségének és épségének megőrzéséről, pontos nyilvántartásáról a vállalatirányítási rendszerben
-alapanyag, csomagoló átvétele és rendszerbe könyvelése
-anyagok, termékek mozgatása sérülés mentesen
-a gyártmányok begyűjtése, lejelentése, majd a státusznak megfelelő helyre szállítása
-készáru kiszállításakor a vevő által előírt csomagolásban, megfelelő okmányokkal ellátva sértetlenül a szállítmány összekészítése
-valamennyi termék biztonságos mozgatása

Elvárások:

-Targonca vezetői jogosítvány, B kategóriás jogosítvány
-Középfokú végzettség
-Felhasználó szintű MS Office ismeretek
-Önálló munkavégzés
-Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség

Műszakrend:

12 órás folyamatos munkarend (egy hónapban: kb. 15 nap munka, 15 nap pihenő)

Juttatások:

-Versenyképes bér
-Cafeteria
-Utazási költségtérítés
-Hosszú távú biztos munkahely
-Családias légkör

Munkavégzés helye:
SIMON MŰANYAGFELDOLGOZÓ Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „RAKTÁROS” jeligére.

Tájékoztató