Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - SZERELÉSI és UTÓMŰVELETI OPERÁTOR

Álláshirdetés - SZERELÉSI és UTÓMŰVELETI OPERÁTOR

A SIMON Plastics Kft. kőszárhegyi üzemébe SZERELÉSI és UTÓMŰVELETI OPERÁTOR munkatársakat keresünk 8 órás 2 műszakos munkarendbe

Fő feladatok, felelősségek:

- A fröccsöntött műanyag alkatrészek kézi és gépi összeszerelése

- Egyes speciális fröccsöntött műanyag alkatrészek sorszámozása lézer gravírozóval

- A fröccsöntött műanyag termékek válogatása, ellenőrzése az utasítások szerint

- A nem megfelelő, selejtes termékek gondos elkülönítése, megjelölése

- Az előírt dokumentumok pontos kitöltése

Elvárások:

- min. általános iskolai végzettség

- a felvételi teszten való megfelelés

- kézügyesség, pontosság, jó látás

- Versenyképes bér, jelenléti pótlék, műszakpótlék: 14:00 - 22:00 (30%), mozgóbér, utazási költségtérítés, Cafeteria

Munkavégzés helye: SIMON Plastics Kft. Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „Szerelési és utóműveleti operátor” jeligére, VAGY az alábbi,  "Jelentkezés a pozicióra" gombra kattintva

Hirdetés azonosítója: 1067