Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - Szerelési és utóműveleti operátor munkatárs

Álláshirdetés - Szerelési és utóműveleti operátor munkatárs

A SIMON Műanyagfeldolgozó kőszárhegyi üzemébe szerelési és utóműveleti operátor munkatársakat keresünk

Fő feladatok, felelősségek:

- A fröccsöntött műanyag alkatrészek kézi és gépi összeszerelése

- Egyes speciális fröccsöntött műanyag alkatrészek sorszámozása lézer gravírozóval

- A fröccsöntött műanyag termékek válogatása, ellenőrzése az utasításban leírtak szerint

- A nem megfelelő, selejtes termékek gondos elkülönítése, megjelölése

- Az előírt dokumentumok pontos kitöltése

Elvárások:

- min. általános iskolai végzettség

- a felvételi teszten való megfelelés

- kézügyesség, pontosság, jó látás

Juttatások:

- Versenyképes bér, Cafeteria, utazási költségtérítés, hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „Szerelési és utóműveleti operátor ” jeligére.

Tájékoztató