Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

Álláshirdetés - TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ

A SIMON Plastics Kft. a Fejlesztés csapatába TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ munkatársat keres műanyag fröccsöntés területére

Fő feladatok, felelősségek:

  • A gyártáshoz szükséges technológiák kidolgoztatása, fejlesztése a vevői követelmények betartásával és költséghatékonyság figyelembevételével (próbák, kísérletek szervezése, elvégeztetése és dokumentálása)
  • A gépi kapacitás kiegyensúlyozása, javítása
  • Szerszámpróbák szervezése, emberi és gépi kapacitások allokálása a társterületekkel.
  • Termelési és termékbevezetési problémák elhárítása, akciók követése
  • Technológiai dokumentáció naprakészségének biztosítása (nyomon követés, archiválás, ellenőrzés, jóváhagyás)
  • Folyamat biztosítása annak érdekében, hogy a gyártásindítás és a gyártás technológia és előírásoknak megfelelően történjen
  • Részvétel új termék bevezetésekben (technologizálás, FMEA, Műveleti utasítások), problémák, reklamációk elemzésében, kezelésében (8D, RPS stb.), együttműködés társ területekkel (pl. szerszámos csapat és minőségbiztosítási osztály)
  • A csoportja irányítása, fejlesztése, oktatási terv készítése
  • KPI mérőszámok célértékeinek tartása vagy túlteljesítése, az ehhez szükséges elemzések és intézkedések meghozatala
  • A Termelés folyamatos támogatása a mérnöki, technológiai oldalról, valamint a fejlesztési akciókban, APQP folyamatban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (műanyagipari / anyagmérnöki szak előny)
  • FMEA, PPAP, APQP, SPC, Six Sigma ismeretek
  • Minimum 3 éves technológusi tapasztalat
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, mozgóbér
  • Utazási költségtérítés, albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Szakmai konferenciákon, szemináriumokon szakmai képzéseken való részvétel lehetősége
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:       Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „TECHNOLÓGIAI CSOPORTVEZETŐ” jeligére.