Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - ÜZEMI RAKTÁROS

Álláshirdetés - ÜZEMI RAKTÁROS

A SIMON Műanyagfeldolgozó kőszárhegyi üzemébe ÜZEMI RAKTÁROS munkatársat keres folyamatos műszakos, 12 órás munkarendbe

Fő feladatok, felelősségek:

  • A csomagoló anyag biztosítása a gépeknél az operátorok számára
  • A lecsomagolt termékek kijelölt tárhelyre mozgatása
  • Az  üzemben gyártott félkész és késztermékek készre jelentése a vállalatirányítási rendszerben
  • Az anyagok, termékek biztonságos és sérülés mentes mozgatása kézi békával
  • A selejtes anyagok kezelése

Elvárások:

  • Alapfokú (általános iskolai) végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság

Előnyt jelent:

  • Word, Excel ismeret
  • PDA használati ismeretek
  • Raktári folyamat ismerete

Juttatások:

Versenyképes bér, havi mozgóbér, Cafeteria, utazási költségtérítés, hosszú távú biztos munkahely, családias légkör

Munkavégzés helye:
SIMON MŰANYAGFELDOLGOZÓ Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „ÜZEMI RAKTÁROS” jeligére.