Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Álláshirdetés - MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

A SIMON Műanyagfeldolgozó Minőség- és Környezetirányítási csapatába MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK munkatársat keres

Fő feladatok, felelősségek:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Új projektek esetén: a termékbevezetés minőségügyi támogatása (APQP, PPAP)
  • A termék ellenőrző folyamatok korszerűsítésének kezdeményezése és / vagy támogatása
  • A külső/belső reklamációk kezelése, kivizsgálása, dokumentálása a vevői portálokon
  • Önálló döntéshozatal a termék minőséggel kapcsolatos kérdésekben, ha indokolt, a vevő bevonásával
  • Jelentések, kimutatások határidőre elkészítése
  • Részvétel a külső/belső auditok előkészítésében, lebonyolításában

Elvárások:

  • Minőségügyi, Műanyagipari, vagy Gépész felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség
  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete (IATF 16949, VDA 6.3 stb.)
  • Minőségügyi technikák ismerete és használatukban szerzett gyakorlat (8D, FMEA, SPC, APQP/ Project Management stb.)
  • Kommunikációs szintű angol és német nyelvtudás szóban, írásban
  • Csapatban való együttműködés, megbízhatóság, pontosság, jó kommunikációs készség

Juttatások:

  • Versenyképes bér megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Előnyt jelent:

  • VDA 6.3 illetve IATF 16949 auditori képesítés ill. gyakorlat
  • Fröccsöntési, szerszámszerelési tapasztalat

Munkavégzés helye:        Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK” jeligére.