Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - Alapanyag előkészítő

Álláshirdetés - Alapanyag előkészítő

A SIMON Műanyagfeldolgozó ALAPANYAG ELŐKÉSZÍTŐ munkatársat keres a fröccsöntési termlési csapatába

Fő feladatok, felelősségek:
-    A rendelések nyomon követése, alapanyag előkészítése és a berendezésekhez szállítása kézi békával
-    Alapanyag könyvelés és az előírt adminisztrációs feladatok hibamentes elvégzése
-    PDA (vonalkód olvasó) szakszerű kezelése
-    Alapanyag szárítók és darálók tisztítása, folyamatos feltöltése
-    Munkaterület tisztántartása

Elvárások:
-    Műszaki jellegű szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
-    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel kezelése)
-    Precizitás és pontos munkavégzés, megbízhatóság
-    12 órás folyamatos műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
-    Versenyképes bér
-    Cafeteria
-    Utazási költségtérítés
-    Munkatárs ajánló programban való részvétel
-    Hosszú távú biztos munkahely
-    Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „ALAPANYAG ELŐKÉSZÍTŐ” jeligére.

Tájékoztató