Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - Értékesítési mérnök

Álláshirdetés - Értékesítési mérnök

A SIMON Műanyagfeldolgozó Mérnökségének csapatába ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK munkatársat keres

Fő feladatok, felelősségek:

- Kalkulációhoz szükséges adatok előkészítése, ellenőrzése, kidolgozása
- Ajánlatok kidolgozása, megvalósíthatósági tanulmányok (feasibility) kidolgozása az Új termék bevezetési (NPI) mérnökségi szervezettel együttműködve
- Vevőkkel történő tárgyalások előkészítése, lefolytatása
- Szerződéskötések előkészítése
- Elnyert projektek információinak átadása NPI szervezet számára (kick-off, projekt indító stb.)

Elvárások:

- Autóipari minőségrendszer ismeret és tapasztalat (FMEA, PPAP, APQP, SPC)
- Határozott, megnyerő fellépés
- Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipari szakirány előny)
- Autóipari komponensgyártási tapasztalat
- Tárgyalóképes angol, vagy német nyelvismeret
- Felhasználó szintű MS Office és integrált vállalatirányítási rendszer (pl. SAP) ismeretek
- Értékesítés területén szerzett tapasztalat

Juttatások:

- Versenyképes bér
- Cafeteria
- Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
- Munkatárs ajánló programban való részvétel
- Szakmai konferenciákon, szemináriumokon, szakmai képzéseken való részvétel lehetősége
- Hosszú távú biztos munkahely
- Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Fényképes önéletrajzát a hr@simonceg.hu e-mail címre várjuk „ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK” jeligére.

Tájékoztató