Illusztráció az alábbi tartalomhoz: Álláshirdetés - Gépi forgácsoló/szikra forgácsoló

Álláshirdetés - Gépi forgácsoló/szikra forgácsoló

A SIMON Műanyagfeldolgozó kőszárhegyi üzemébe GÉPI FORGÁCSOLÓ/SZIKRA FORGÁCSOLÓ munkatársakat keres műanyag fröccsöntő szerszámok alkatrészeinek gyártásához

Fő feladatok, felelősségek:
- Egyedi fém alkatrészek szikraforgácsoló gépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése
- A gépek programozása, a szükséges korrekciók, beállítások elvégzése, átállások végrehajtása, valamint a befogókészülékek szükség esetén történő cseréje
- A mérőeszközökkel való minőségi ellenőrzés végrehajtása
- Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend folyamatos fenntartásában

Elvárások:
- Gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
- Magas szintű műszaki rajzolvasási készség
- Technológiai utasítások pontos értelmezése
- Precizitás, kézügyesség, kreativitás

Előny:
- Tömbszikra és/vagy huzalszikra forgácsolásban szerzett tapasztalat
Műszakrend: 8 órás 2 műszakos (hétfő - péntek)

Juttatások:
- Versenyképes bér
- Cafeteria
- Utazási költségtérítés
- Munkatárs ajánló programban való részvétel
- Hosszú távú biztos munkahely
- Családias légkör

Munkavégzés helye: Kőszárhegy (Fejér megye)

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal e-mailben: hr@simonceg.hu

Tájékoztató